Informace pro studenty FT o předmětu AMA.

Zkouška je písemná.

Písemka bude tvořena čtyřmi až pěti příklady z látky odpřednášené během semestru. Pro úspěch je potřeba získat alespoň 50 bodů ze 100 možných, počet získaných bodů pak rozhoduje o známce.

U písemky nemůžete používat sešit, skripta apod. Můžete si však vypracovat tahák v podobě jedné stránky formátu A4 (jednostranně). Tahák musí být ručně psaný originál, který odevzdáte spolu s písemkou. Na (případný) další termín si tak budete muset vypracovat tahák nový. Nedodržení těchto pokynů bude bráno jako opisování a zkouška bude hodnocena známkou 4. Dále je povoleno používat kalkulačku (myslí se klasická obyčejná neprogramovatelná kalkulačka, nelze využít např. kalkulačku na mobilu apod.) a slovník Laplaceovy tranformace.

Ukázky zkouškového testu: 1, 2, 3.

Milan Cvrček
milan(tečka)cvrcek(zavináč)tul(tečka)cz